Tagomo Digital Oy Ltd. YHTEYS­TIEDOT

Tagomo Digital Oy Ltd.

Logomo Byrå
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku

2699112-1

Sähköposti tuki
02 2516 911

Kotisivu tuki (arkisin 9-15)
010 3394 631
tuotanto@tagomo.fi

Laskutus
043 824 3371
asiakaspalvelu@tagomo.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskutus:
Verkkolaskuosoite: 003726991121
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Medialle

Alta löydät Tagomon ladattavat logot ja brändimateriaalit.

Web-versiot

Logo, läpinäkyvä tausta »
Logo, vaalea tausta »
Logo, tumma tausta »

Painoversiot

Logo, värillinen » 
Logo, yksivärinen »

Ota yhteyttä

 

Petri Elovaara

Toimitusjohtaja, yrittäjä

+358 45 111 4484
petri@tagomo.fi

Mikko Lehtinen

Myyntijohtaja, yrittäjä

+358 43 824 3374
mikko@tagomo.fi

Joonas Salminen

Teknologiajohtaja, yrittäjä

+358 44 535 4296
joonas@tagomo.fi

Johanna Kuusenoja

Myynti- ja markkinointi­koordinaattori

+358 50 441 0733
johanna@tagomo.fi

Jukka Rautiainen

Tuotekehitys, sisältö, analytiikka & SEO

+358 50 470 2530
jukka@tagomo.fi

Sari Nenonen

Myyntiryhmän päällikkö

+358 50 358 9907
sari@tagomo.fi

Kristiina Oras-Wallin

Asiakaspäällikkö

+358 50 358 9937
kristiina@tagomo.fi

Joni Niskanen

Asiakaspäällikkö

+358 50 341 4553
joni@tagomo.fi

Iiro Isomaa

Asiakaspäällikkö

+358 50 341 9641
iiro@tagomo.fi

Vesa Vainio

Asiakaspäällikkö

+358 50 449 1268
vesa@tagomo.fi

Anne Koski-Sinisalo

Asiakaspäällikkö

+358 50 468 9960
anne@tagomo.fi

Janette Fröberg

Asiakaspäällikkö

+358 50 475 3332
janette@tagomo.fi

Sanna Lehtinen

Sisällöntuottaja

+358 50 470 2530
sanna@tagomo.fi

Kati Horne-Kosonen

Graafikko

+358 10 3394 631
kati@tagomo.fi

96%

Asiakkaistamme ilmoitti olevansa tyytyväinen tai erittäin tyytyväinen toimittamaamme palveluumme

*Lähde Feedbackly asiakastyytyväisyys­kysely

600

Tagomolla on jo yli 600 kotisivuasiakasta

3h

Aika, jonka asiakkaamme keskimäärin käyttävät kotisivuprojektiimme

*Lähde Feedbackly asiakastyytyväisyys­kysely

Asiakkaidemme kokemuksia

Taneli Liljeblad

Virkblad Oy

Lue kokemus »

Helena Sopen-Luoma

Unihome Oy

Lue kokemus »

Tagomon tarinoita

Harjoittelijana Tagomolla

Tiedätte varmasti sen tunteen, kun joku käskee sinua hyppäämään suoraan uima-altaan syvään päähän...

Lue lisää »