Tagomo Digital Oy Ltd. YHTEYS­TIEDOT

Tagomo Digital Oy Ltd.

Turku
Viilarinkatu 5, 20320 Turku 
Kauppakeskus Länsi 1, 2. kerros

Pori
Rautatienpuistokatu 7, 28130 Pori
Crazy Town Pori, Office 12

Y-tunnus: 2699112-1

Postiosoite:
c/o Oma-Assari
Logomo Byrå
Köydenpunojankatu 14, 20320 Turku

Asiakaspalvelu ja tekninen tuki (arkisin 9-15)
010 339 4646
asiakaspalvelu@tagomo.fi

Mainonnan tuki
045 720 1209

Sähköpostituki (domainkeskus)
02 2516 911

Laskutustiedot

Verkkolaskutus:
Verkkolaskuosoite: 003726991121
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Kotisivujen päivittäminen

Kotisivujen päivittämiseen liittyvät ohjevideot löydät allaolevasta linkistä.

Ohjevideot

Medialle

Alta löydät Tagomon ladattavat logot ja brändimateriaalit.

Web-versiot

Vaalealle taustalle:
Logo (PNG) »
Logo A (PNG) »

Tummalle taustalle:
Logo (PNG) »
Logo A (PNG) »

Painoversiot

Logopaketti (PDF) » 

Ota yhteyttä

 

Petri Elovaara

Toimitusjohtaja, yrittäjä

+358 45 111 4484
petri@tagomo.fi

Lähetä viesti

Mikko Lehtinen

Myyntijohtaja, yrittäjä

+358 43 824 3374
mikko@tagomo.fi

Lähetä viesti

Erno Leskinen

Tuotantojohtaja
Partner

+358 45 729 2923
erno@tagomo.fi

Jonne Kinnunen

Asiakaspalvelupäällikkö
Partner

010 339 4646
asiakaspalvelu@tagomo.fi

Lähetä viesti

Sari Nenonen

Myyntiryhmän Päällikkö & Valmentaja
Partner

+358 50 358 9907
sari@tagomo.fi

Lähetä viesti

Iiro Isomaa

Myynninkehitys päällikkö
Partner

+358 50 341 9641
iiro@tagomo.fi

Lähetä viesti

Kristiina Oras-Wallin

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 50 358 9937
kristiina@tagomo.fi

Lähetä viesti

Tuomas Hakala

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 45 7200 529
tuomas@tagomo.fi

Lähetä viesti

Otto Silvennoinen

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 45 720 1009
otto@tagomo.fi

Lähetä viesti

Ville Silvennoinen

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 45 720 1011
ville@tagomo.fi

Lähetä viesti

Vesa Vainio

Asiakaspäällikkö

+358 50 449 1268
vesa@tagomo.fi

Lähetä viesti

Emma Lehtisaari

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 45 720 1089
emma@tagomo.fi

Lähetä viesti

Lilli Päivärinta

Asiakaspäällikkö
Partner

+358 40 668 9861
lilli@tagomo.fi

Lähetä viesti

Alex Knieling

Asiakaspäällikkö

+358 45 720 1215
alex@tagomo.fi

Lähetä viesti

Joonas Salminen

Tech lead
Partner

+358 44 535 4296
joonas@tagomo.fi

Niko Vartiainen

Web designer
Partner

niko@tagomo.fi

Anna Korkalainen

Web Designer

anna.korkalainen@tagomo.fi

Anna Voutilainen

Sisällöntuotanto

anna@tagomo.fi

Anton Huovila

Mainostuotannon päällikkö
Partner

+358 40 724 9359
anton@tagomo.fi

 

Anu Kuikka

Mainonnan suunnittelu

anu@tagomo.fi

Nikita Smirnov

Mainonnan suunnittelu
Partner

nikita@tagomo.fi

Tiina Lindström

Tuotannon harjoittelija

tiina@tagomo.fi

97%

Kotisivuasiakkaistamme jatkaa sopimusta kanssamme.

 

1000

Tagomolla on jo 1000 kotisivuasiakasta

5h

Aika, jonka asiakkaamme keskimäärin käyttävät kotisivuprojektiimme

*Lähde Feedbackly asiakastyytyväisyys­kysely

Asiakkaidemme kokemuksia

Tuula Nortamo

AT Nortamo

Lue kokemus »

Mika Mäkipere

1kkunat

Lue kokemus »

Tagomon tarinoita

Tagomo on nyt 3-vuotias

Kakkukahvin ja kuplivan paikka! Tagomo on nyt 3-vuotias

Lue lisää »