Tagomo Digital Oy Ltd. YHTEYS­TIEDOT

Tagomo Digital Oy Ltd.

Logomo Byrå
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku

Y-tunnus: 2699112-1

 

Sähköpostituki
02 2516 911

Kotisivutuki (arkisin 9-15)
010 3394 631
tuotanto@tagomo.fi

Laskutus
043 824 3371
asiakaspalvelu@tagomo.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskutus:
Verkkolaskuosoite: 003726991121
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Medialle

Alta löydät Tagomon ladattavat logot ja brändimateriaalit.

Web-versiot

Vaalealle taustalle:
Logo (PNG) »
Logo A (PNG) »

Tummalle taustalle:
Logo (PNG) »
Logo A (PNG) »

Painoversiot

Logopaketti (PDF) » 

Ota yhteyttä

 

Petri Elovaara

Toimitusjohtaja, yrittäjä

+358 45 111 4484
petri@tagomo.fi

Lähetä viesti

Mikko Lehtinen

Myyntijohtaja, yrittäjä

+358 43 824 3374
mikko@tagomo.fi

Lähetä viesti

Joonas Salminen

Teknologiajohtaja, yrittäjä

joonas@tagomo.fi

Erno Leskinen

Tuotantojohtaja

+358 45 729 2923
erno@tagomo.fi

Jukka Rautiainen

Tuotekehitys, sisältö, analytiikka & SEO

+358 50 470 2530
jukka@tagomo.fi

Sari Nenonen

Myyntiryhmän päällikkö

+358 50 358 9907
sari@tagomo.fi

Lähetä viesti

Kristiina Oras-Wallin

Asiakaspäällikkö

+358 50 358 9937
kristiina@tagomo.fi

Lähetä viesti

Tuomas Hakala

Asiakaspäällikkö

+358 45 7200 529
tuomas@tagomo.fi

Lähetä viesti

Iiro Isomaa

Asiakaspäällikkö

+358 50 341 9641
iiro@tagomo.fi

Lähetä viesti

Vesa Vainio

Asiakaspäällikkö

+358 50 449 1268
vesa@tagomo.fi

Lähetä viesti

Anne Koski-Sinisalo

Asiakaspäällikkö

+358 50 468 9960
anne@tagomo.fi

Lähetä viesti

Janette Fröberg

Asiakaspäällikkö

+358 50 475 3332
janette@tagomo.fi

Lähetä viesti

Janne Parkkinen

Asiakaspäällikkö

+358 45 720 0528
janne@tagomo.fi

Lähetä viesti

Sanna Lehtinen

Sisällöntuottaja

+358 50 470 2530
sanna@tagomo.fi

Kati Horne-Kosonen

Graafikko

+358 10 3394 631
kati@tagomo.fi

Maria Laato

Markkinoinnin Suunnittelija

maria@tagomo.fi

96%

Asiakkaistamme ilmoitti olevansa tyytyväinen tai erittäin tyytyväinen toimittamaamme palveluumme

*Lähde Feedbackly asiakastyytyväisyys­kysely

700

Tagomolla on jo yli 700 kotisivuasiakasta

3h

Aika, jonka asiakkaamme keskimäärin käyttävät kotisivuprojektiimme

*Lähde Feedbackly asiakastyytyväisyys­kysely

Asiakkaidemme kokemuksia

Arto Sainio

FysioHetki Oy

Lue kokemus »

Päivi Oinaala

RaksaÄssä Oy

Lue kokemus »

Tagomon tarinoita

Korona vaikuttaa myös Tagomoon

Koronaviruksen aiheuttama maailmantilanne vaikuttaa tällä hetkellä jokaiseen yritykseen ja yksilöön. Poikkeustilasta on kuitenkin selviydyttävä kriisin toiselle puolelle ja tultava takaisin yhdessä.

Lue lisää »