Ota yhteyttä

Tagomo Digital Oy Ltd.

Y-tunnus: 2699112-1

Asiakaspalvelu ja tekninen tuki

Arkisin 9-15
Sähköposti: asiakaspalvelu@tagomo.fi
Puhelin: 010 339 4646
Kotisivujen päivittämiseen liittyvät ohjeet löydät tästä linkistä.

Mainonnan tuki

Arkisin 9-15
Sähköposti: mainostuotanto@tagomo.fi
Puhelin: 010 339 4645
Tukisivusto

Laskutusasiat

Sähköposti: laskutus@tagomo.fi
Puhelin: 010 339 4647

Sähköpostituki

www.domainkeskus.com
Sähköposti: info@domainkeskus.com
Puhelin: 02 2516 911

Postiosoite

Viilarinkatu 5, 20320 Turku

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003726991121
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Graafinen ohjeisto ja logo-aineistot

Tagomon graafisen ohjeiston saat ladattua tästä linkistä.
Tagomon logo-aineiston saat ladattua tästä linkistä.

Yhteydenotto

Turun toimipiste

Viilarinkatu 5, 20320 Turku 
Kauppakeskus Länsi 1 (2. krs)

Porin toimipiste

Eteläranta 8 a (3. krs), 28100 PORI
 

Tampereen toimipiste

Finlaysoninkuja 21 A, 33210 Tampere
Innovation Home Coworking -tila Finlayson

Asiakastuki

Jonne Kinnunen

Asiakastukipäällikkö, osakas

jonne@tagomo.fi
+358 45 728 5936

Jenni Kiviniemi

Asiakaskoordinaattori

jenni@tagomo.fi
+358 40 921 8205

Vesa Vainio

Asiakaskoordinaattori, osakas

vesa@tagomo.fi
+358 50 449 1268

Santeri Krannila

Asiakaskoordinaattori

santeri@tagomo.fi
+358 45 728 5642

Maarit Jokinen

Asiakastuki

maarit@tagomo.fi
+358 45 720 1202

Myynti

Sari Nenonen

Myyntiryhmän päällikkö & valmentaja, osakas

sari@tagomo.fi
+358 50 358 9907

Annika Hohenthal

Avainasiakaspäällikkö

annika@tagomo.fi
+358 40 921 8203

Lilli Päivärinta

Avainasiakaspäällikkö, myynnin valmentaja, osakas

lilli@tagomo.fi
+358 40 668 9861

Kristiina Oras-Wallin

Avainasiakaspäällikkö, osakas

kristiina@tagomo.fi
+358 50 358 9937

Nikita Smirnov

Avainasiakaspäällikkö, osakas

nikita@tagomo.fi
+358 45 720 1009

Mikko Heikkilä

Avainasiakaspäällikkö, osakas

mikkoheikkila@tagomo.fi
+358 45 7284 396

Saana Meritaival

Asiakaspäällikkö

saana@tagomo.fi
+358 45 720 1216

Samuli Kivelä

Asiakaspäällikkö

samuli@tagomo.fi
+358 45 720 1217

Pinja Hannuksela

Asiakaspäällikkö

pinja@tagomo.fi
+358 45 728 3301

Amalia Neculae

Asiakaspäällikkö

amalia@tagomo.fi
+358 45 728 4394

Hannu Valkeapää

Asiakaspäällikkö

hannu@tagomo.fi
+358 45 728 5643

Kristian Willamo

Asiakaspäällikkö

kristian@tagomo.fi
+358 45 720 1010

Patjas Jussi

Asiakaspäällikkö

jussi@tagomo.fi
+358 40 923 2307

Tuotanto

Anton Huovila

Liiketoimintajohtaja, markkinointi- ja analytiikka, osakas

anton@tagomo.fi
+358 40 724 9359

Iiro Isomaa

Kehityspäällikkö, osakas

iiro@tagomo.fi

Mikael Lahtinen

Mainostuotantopäällikkö, osakas

mikael@tagomo.fi

Mira Köykkä

Markkinoinnin strategi

mira@tagomo.fi

Iida Kosunen

Mainonnan suunnittelija

iida@tagomo.fi

Tea Lundell

Mainonnan suunnittelija

tea@tagomo.fi

Laura Litmanen

Mainonnan suunnittelija

laura@tagomo.fi

Kaisa Alitalo

Mainonnan suunnittelija

kaisa@tagomo.fi

Agon Germizaj

Graafikko

agon@tagomo.fi

Niko Vartiainen

Art Director, osakas

niko@tagomo.fi

Vesa-Pekka Laine

Kehittäjä

vesa-pekka@tagomo.fi

Juulia Nevala

Sisällöntuotannon päällikkö, Porin toimistopäällikkö

juulia@tagomo.fi

Melissa Virtanen

Sisällöntuottaja & graafikko

melissa@tagomo.fi

Anna Voutilainen

Sisällöntuottaja

anna@tagomo.fi

Milla Kulmala

Kehittäjä

milla@tagomo.fi

Joonas Salminen

Kehittäjä, osakas

joonas@tagomo.fi

Niko Mäntylä

Markkinoinnin harjoittelija

nikomantyla@tagomo.fi

Hr ja hallinto

Aino Säteri

Henkilöstöpäällikkö

aino@tagomo.fi
+358 45 720 1203

Elina Nieminen

HR-harjoittelija

elina@tagomo.fi
+358 45 728 5644

Eve Rusi

Taloushallinto

eve@tagomo.fi
+358 43 824 3371

Johto

Petri Elovaara

Toimitusjohtaja, yrittäjä

petri@tagomo.fi
+358 45 111 4484

Mikko Lehtinen

Myyntijohtaja, yrittäjä

mikko@tagomo.fi
+358 43 824 3374

Jari Salmi

Kehitysjohtaja, osakas

jari@tagomo.fi
+358 40 726 5679

Emma Lehtisaari

Avainasiakasjohtaja, kumppanuudet, osakas

emma@tagomo.fi
+358 45 720 1089

Patrik Duncker

Myynnin operatiivinen johtaja

patrik@tagomo.fi
+358 40 533 4555

Pikayhteydenotto

Jätä yhteystietosi, soitamme sinulle ensi tilassa!

Soita Postia